Сонячні електростанції під ключ

Сонячні електростанції під ключ

Сонячні електростанції під ключ

Після визначення кошторису та підписання договору поставки ми доставляємо обладнання. Як правило на території України ми доставляємо власним транспортом і поєднуємо доставку з установкою, що це економить фінанси наших клієнтів. Хоча можлива і постачання з відстрочкою монтажу. Якщо Ви бажаєте замовити сонячні електростанції під ключ за найбільш вигідною ціною в Україні, то необхідно відвідати наш інтернет-сайт sun.zt.ua Також наші замовники можуть скористатися самовивозом з нашого з скарбу. Перед відвантаженням обладнання перевіряється на наявність дефектів і працездатність, упаковується і переміщається на склад видачі.

Монтаж обладнання.

Фото-модулі монтуються на систему кріплення, що поставляється нами. Використовується кріплення виготовлено з алюмінію з анодуванням, не піддається корозії. Кріплення з нержавіючої сталі.

Але, якщо у Вас є пропозиція щодо встановлення іншого кріплення, то ми можемо розглянути його, але в такому випадку гарантійна відповідальність з нас знімається.

Інвертор, акумулятори, і комунікації встановлюються у місцях, максимально відповідають вимогам експлуатації на поставлене обладнання.

Ми рекомендуємо дотримуватися рекомендацій по встановленню обладнання, мережеві інвертори з ступенем захисту IP65 варто встановлювати на вулиці, але не на сонячній стороні, і організовувати козирок над інвертором, щоб на нього не потрапляли прямі потоки води і сніг. А ось гібридні, у яких як правило ступінь захисту IP22 у технічних приміщеннях з вентиляцією та стабільною температурою. Суворе дотримання норм установки дасть Вам можливість тривало користуватися придбаним обладнанням, а нам забезпечити гарантійне та післягарантійне обслуговування.