Покрівельні роботи

Покрівельні роботи

Почати вибирати покрівлю необхідно ще на стадії проектування будівлі, так як повинні бути враховані всі навантаження на кроквяну конструкцію і потім проведений розрахунок необхідних матеріалів і вузлів даху.
Якщо говорити про «правильному» виборі покрівельного матеріалу для наших кліматичних умов, то варто пам'ятати, що з-за розмірів нашої країни ми маємо справу з декількома кліматичними зонами. Замовити покрівельні роботи можна на цьому сайті за доступними цінами, і звернувшись на цей сайт ви залишитеся задоволені виконаною ними роботою.

У південних районах з великою сонячною активністю варто вибирати покриття виходячи з його параметрів кольоростійкості (ультрафіолетової стабільності) і діапазону робочих температур, так як покрівельне покриття в цих районах сильно нагрівається.
У приморських зонах варто вибирати покриття, враховуючи агресивну середу солоного морського повітря.
У північних районах потрібно враховувати вагу покриття, так як снігові навантаження мають визначальне значення.
При проектуванні покрівлі потрібно враховувати вітрові і снігові навантаження незалежно від матеріалів!
Вибір покрівельного матеріалу краще починати ще до монтажу кроквяної системи, так як є невеликі, але важливі відмінності по пристрою покрівельного пирога для різних видів покрівельних покриттів.
Бажаючи заощадити на будівництві, багато вибирають покрівлю, орієнтуючись лише на ціну за квадратний метр. Але не варто забувати про дрібниці! Реальна ціна покрівлі складається ще й з необхідних комплектуючих, додаткових елементів конструкції, елементів, що проходять через покрівлю і можливості їх установки на дане покрівельне покриття.
Рекомендується прорахувати вартість покрівлі в комплекті з добірними елементами і матеріалами для монтажу і заздалегідь визначитися, що на цій покрівлі ви плануєте розмістити.
Будь-яке покрівельне покриття прослужить довго, якщо воно змонтоване якісно і в повній відповідності з рекомендаціями виробника!
Незважаючи на те, що критеріїв вибору може бути декілька, все ж в першу чергу будь-який забудовник звертає увагу на дизайн покрівельного покриття. Адже воно має не тільки поєднуватися з будинком та господарськими спорудами, наприклад, лазнею, але і в ідеалі гармоніювати з ландшафтом всього ділянки. Саме тому при виборі покрівлі необхідний комплексний підхід.
Покрівельне покриття і загальний вигляд готової покрівлі повинен поєднуватися з дизайном будівлі, а значить, радувати своїм виглядом господарів. Також можна виділити ряд другорядних критеріїв, на які слід орієнтуватися при виборі покрівлі:
Але перед тим, як остаточно визначитися з вибором покрівельного покриття, необхідно ретельно вивчити його технічні характеристики і поцікавитися історією експлуатації матеріалу.
Немає універсального ради, яке покриття варто застосовувати, а яке не варто. Як кажуть, скільки людей, стільки й думок. І вибирати в кожному випадку індивідуально, так би мовити, за місцем.
При виборі покрівельного покриття я завжди рекомендую дотримуватися такого алгоритму: вибираємо дизайн, вибираємо марку (виробника) з потрібної групи покриттів, вибираємо конкретний продукт, виходячи з його технічних характеристик і ціни, шукаємо найкраще (оптимальне) пропозиція на ринку, купуємо.
Дуже часто забудовники задають питання: «Який покрівельний матеріал найкращий?». Досвід користувачів нашого форуму підказує, що однозначної відповіді не існує.