Біло-рожевий інтер'єр

Біло-рожевий інтер'єр

 
Біло-рожевий інтер'єр – це дуже незвично і дуже цікаво. Рожевий колір був у великій моді на початку 2000-х, і в одязі, і в інтер'єрі, і це залишило нам як хороші, красиві і стильні приклади рожевого кольору в інтер'єрі, так і відверто трэшевые. І тут є цікаві моменти.
Рожевий колір – це просто колір, але сучасна культура навантажила його дуже великою кількістю смислів. По-перше, рожевий строго пов'язаний з жіночим гендером, причому не з усім гендером, а строго з "дуже молодий міський жінкою".
 
По-друге, рожевий асоціюється з дизайном для дівчаток. По-третє, рожевий сприймається як колір гламуру і попси, які, в свою чергу, прийнято ототожнювати з вульгарністю. Підсумовуючи все вищесказане, отримуємо: рожевий колір – це колір гламурної інфантильної дурки. Якщо доросла жінка одягає рожеве, то це прочитується як смілива витівка, а якщо чоловік – то це викликає буквально переполох. Може, я перебільшую, але точно – на людину в коричневому ніхто не зверне уваги, а на людину в рожевому – все.
 
Відволіктися від цих стереотипів і сприймати рожевий колір як колір не вдається, мабуть, нікому. Але якщо одяг ми співвідносимо з громадською думкою, то інтер'єр – це все ж територія більшої свободи, в тому числі і від стереотипів.
Якщо акуратно попрацювати з рожевим кольором, то може вийти дуже красиво і оригінально.
Рожевий – це красивий колір, дуже багатий відтінками, дуже продуктивний в інтер'єрі. Використовуючи різні відтінки рожевого кольору, можна отримати дуже цікавий, незвичайний, дуже гарний інтер'єр.
Рубрики: