Яскрава ванна кімната

Яскрава ванна кімната

 
Яскрава ванна кімната найчастіше буває потрібна в трьох ситуаціях: 1) коли господарям важливіше підбадьоритися вранці, ніж розслабитися ввечері; 2) коли в будинку є маленькі діти, і хочеться зробити ванну кімнату веселіше; 3) коли ремонт робиться у ванній кімнаті, яка до цього була виконана в нейтральних тонах, і вони просто набридли за багато років, і хочеться яскравості. Можливо, якщо ви хочете зробити ванну кімнату яскравою і тонізуючої, у вас якась інша причина, але в будь-якому випадку ця стаття для вас, так як вона про те, як зробити ванну кімнату яскравою так, щоб це було красиво і не втомлює.
Основна складність з яскравою ванною кімнатою інтуїтивно зрозуміла і далеким від дизайну людям – ванна кімната-це невелика і, як правило, замкнуте приміщення (без вікна), тому важливо дотримати баланс між яскравістю та адекватністю.
Впасти в гріх неадекватності, працюючи з яскравими квітами, дуже легко, і особливо у ванній кімнаті. Розберемо спочатку погані приклади. Подивіться на фото нижче:
Задумка була в принципі непогана: зелена плитка виділяє ніші-полички, червона і помаранчева створюють яскравість. На ділі вийшов кошмар – яскраві кольори тут просто атакують. Червоної мозаїки дуже багато, з-за неї стіна виглядає дробової. Яскраві кольори йдуть до самої стелі, роблячи приміщення "безповітряним". Крім того, велике дзеркало змушує їх множитися і дробитися, і це робить приміщення істеричним.
Особливо добре перша помилка видно на фото вгорі справа – тут маленький санвузол з високими стелями пофарбували яскраво-рожевим до самої стелі, в результаті чого приміщення просто схлопнулось, перетворившись в рожевий колодязь. На фото вгорі зліва хочу зупинитися докладніше – таке враження, що цю ванну кімнату оформляли різні люди, ніяк не комунікуючи один з одним. Подивіться, як добре та з гумором підібрані шторка для ванни, килимок і відро відерце. І наскільки обтяжують цей інтер'єр яскраво-синій колір стін і дуже важка картина.
Рубрики: