Жовтий і фіолетовий

Жовтий і фіолетовий

 
Жовтий і фіолетовий – ще одне екстравагантне поєднання кольорів, яке мені хотілося б представити вашій увазі. Жовтий і фіолетовий поєднуються відмінно, але в інтер'єрах використовуються нечасто – поєднання жорстке, навіть напружений, хоча, без сумніву, дуже красиве та ефектне.
Воно, звичайно, зовсім не підходить релаксаційним інтер'єрів, але якщо ви плануєте оригінальний, енергійний і в якійсь мірі драматичний інтер'єр, зверніть увагу на поєднання жовтого і фіолетового, воно дуже цікаве.
Почну з більш легких поєднань – жовтого та бузкового. На фото праворуч – м'яке поєднання сонячно-жовтого і ніжно-бузкового. Тут ніякого драматизму немає, тому що кольори світлі і легкі, дуже приємні. Дуже симпатичний варіант.
Золотисто-жовтий – це взагалі майже універсальний колір, він поєднується майже з усіма квітами, і на фото зліва ви можете бачити, що він добре поєднується зі світло-бузковим, і з досить темним фіолетовим.
Інтер'єр на фото праворуч просто вражає своєю життєрадісністю. Придивіться до нього уважніше, якщо у вас кімната з вікнами на північ – він демонструє одне з кращих базових поєднань для північних кімнат: сонячно-жовтий + білий + зелений.
Пастельні жовтий і бузковий – прекрасне поєднання для дитячих кімнат. Воно може бути як базових, так і акцентною, як на фото зліва. Доповнюється всіма кольорами з пастельній і фруктової палітри – до нього відмінно підходять всі м'які відтінки зеленого, рожевого, персикового, блакитного. В пастельному варіанті поєднання жовтого та бузкового або світло-фіолетового жорстким не є – докладніше про це див. статтю пастель.
Перейдемо тепер до більш енергійних варіантами. На фото праворуч – поєднання світло-жовтого і насичено-фіолетового. Кольори контрастні по відношенню один до одного і до білого фону, і це дуже ефектно і навіть помітно виглядає. Якщо ви хочете побудувати ваш інтер'єр на принципі "біле + яскраве", розгляньте поєднання насичених відтінків жовтого і фіолетового – воно буде виглядати просто приголомшливо.
Рубрики: