Канадські будинки і утеплення будинку під ключ

утеплення будинку під ключ

Канадські будинки в даний час - це одна з альтернатив на крок вперед в житті і хороша можливість побудувати власний будинок. Ми пропонуємо комплексний сервіс у сфері всього будівництва, або частини, в залежності від ваших потреб і очікувань. З нами ваш енергоефективний будинок побудується швидко і без проблем. Якщо вас цікавить утеплення будинку під ключ за доступною ціною і високої якості, то варто зайти на сайт teplodim.info де є докладна інформація.

Каркасні дерев'яні будинки - це поєднання екологічного будівництва з низькими витратами на експлуатацію - енергоефективність канадського каркасного будинку, при підтримці мінімально можливої вартості всього будівництва завжди актуально. Застосування екологічно чистих будівельних матеріалів, а також сучасних методів при будівництві, дає ще один дуже важливий козир: каркасні будинки ставляться дуже швидко. З допомогою нашої пропозиції ви зможете жити у власному будинку вже після двох місяців від початку робіт.

Каркасні будинки - це низькі витрати на експлуатацію

Канадські будинки

Технологія будівництва будинку - заснована на несучої здатності створеної дерев'яними стовпчиками. Між елементами знаходиться ізоляція. В цілях додаткової мінімізації теплових мостів застосовують додаткову ізоляцію зовні стін фасаду у вигляді пінополістиролу або мінеральної вати.

Ефект - канадські будинки при абсолютно стандартному рішенні у вигляді 10 см пінопласту і 15 см мінеральної вати отримують коефіцієнт U на рівні 0,15-0,16 Вт/(м2*K), що є результатом два рази краще, ніж вимоги, які пред'являються в будівництві. Очевидним є також той факт, що це значення можна ще покращити за рахунок, наприклад, збільшення зовнішньої ізоляції (наприклад, 15 см) або додатковий каркас з утепленням всередині.